Hotel Špindlerova bouda

Špindlerova Bouda bude nově otevřena po kompletní rekonstrukci na 4 hvězdičkový hotel dne 16.12.2005. Kompletní rekonstrukcí prošly veškeré prostory Špindlerovy boudy a naším záměrem je uspokojit i náročnější klientelu.

Špindlerova Bouda bude nově otevřena po kompletní rekonstrukci na 4 hvězdičkový hotel dne 16.12.2005. Kompletní rekonstrukcí prošly veškeré prostory Špindlerovy boudy a naším záměrem je uspokojit i náročnější klientelu.

Špindlerova bouda se nachází 8 km od Špindlerova Mlýna přímo na česko-polské hranici. Cesta k hotelovému parkovišti je celoročně přístupná a upravovaná. Spojení mezi Špindlerovým Mlýnem a hotelem Špindlerova bouda je zajišťěno autobusovou linkou ve frekvenci 1x za hodinu a hotelovým skibusem.

V hotelovém komplexu se bude nacházet hotelová restaurace, rautová restaurace, nově přistavená pasantní restaurace ve stylu zimní zahrady, billiard club, lobby bar a kongresové centrum, které bude ozvučeno a vybaveno nejmodernější zvukovou a projekční technikou s kapacitou cca 100 míst, zaměřené na skupiny a každodenní využití volného času klientů hotelu a skupin.

V hotelové hale bude k dispozici business centrum, kompletní internetové služby, Lobby barem, souvenir shopem a recepcí poskytující veškeré služby 24 hodin denně.

Pro odpočinek a relaxaci návštěvníků hotelu bude k dispozici prosklený bazén s dětským brouzdalištěm whirpoolem, masážními sprchami a saunou s odpočívárnou a výstupem do sněhu. Dále bude k dispozici fitcentrum a solární studio.

K dalším službám hotelu patří půjčovna lyží a úschovna se schránkou pro každý pokoj. V třípodlažní ubytovací části hotelu budou k dispozici tři kategorie ubytování:

- Standardní pokoje
- De luxe pokoje
- De luxe apartmán
- Junior suite apartmán

Standardní pokoje budou vybaveny:

novým stylovým nábytkem, vlastním sociálním zařízením s fénem a sprchou, minibarem, TV s kompletními hotelovými informacemi, kanálem pro vizuální prohlídku hotelu s možností využití placených programů ? filmů jak pro děti tak dospělé, možnosti objednání veškerých služeb, room servisu a náhledu na okamžitý stav hotelového účtu přes TV, SAT a standardními českými programy. Internetovou přípojkou a telefonem s přímou volbou.

De luxe pokoje:

budou vybaveny stejně jako standardní pokoje, ale ve větších komfortnějších pokojích se rozkládací sedací soupravou a TV s flat screen. Koupelny u těchto pokojů budou vybaveny županovými plášti a hotelovou obuví, s kterou je možnost navštívit hotelové relax centrum.

De luxe apartmán:

Je vybaven stejně jako pokoj De luxe, je složen z obývacího pokoje se sedací soupravou a ložnicí.

Junior suite apartmán:

Je vybaven stejně jako De luxe apartmán a je složen z obývacího pokoje se sedací soupravou a jednou nebo dvěma ložnicemi, plazmovou TV a Jakuzzi vanou.

Adresa: Špindlerův Mlýn 108,

Špindlerův Mlýn

, PSČ: 54351
Tel: 499 433 342, 775 717 508 
e-mail: WEB: www.spindlerovabouda.cz
Počet návštěv: 1287Akt.: 26/10/2005 >> upravit
Tato stránka obsahuje veřejně dostupné informace - chci vědět víc...
 Hodnocení (9x)  
super! pozitivní neutrální negativní hrůza, děs!  
 Krkonoše > Hotely/Penziony/Ubytování
 Firmy > Špindlerův Mlýn

 Názory na Hotel Špindlerova bouda, Špindlerův Mlýn

přidat názor  
8. 7. 2018 Hrůza, děs!10. 4. 2013 Pozitivní13. 3. 2013 Pozitivní
17. 2. 2013 Hrůza, děs!30. 1. 2013 Super!28. 1. 2013 Hrůza, děs!
26. 1. 2013 Super!7. 1. 2013 Hrůza, děs!3. 4. 2010 Negativní
   
Re: pan Tyle(Tele) jako majitel najímá bílé koně  ( 7. 3. 2015, 10:38 )
Vše co píše pan přítel (nepřítel pana Tele) je pravda,tam kde se nedostanou návštěvníci je špína a hnus.Zákony zde žádné neplatí,zaměstnanci bydlí v hrozných podmínkách,nebojím se říct,že lidé tmavé pleti bydlí lépe.Pan majitel by se měl nad sebou zamyslet,ale on je NĚKDO a ti,co pro něho otročí jsou pro něho jen povl,který může vyhodit,jak se mu zachce.

napsal: Anonym   odpovědět
Názor na Holel Špindlerova bouda  ( 7. 3. 2015, 10:16 )
Dobrý den hodnocení pana přítele (nepřítele) pana majitele je opravdu pravda a do doslova,tam kde se nedostanou návštěvníci je doopravdy děs a HNUS,hrozné v chodbách kolem kuchyně,včetně těch prostor,kde jsou ubytovaní zaměstnanci,to by se měl pan majitel STYDĚT,že ty,co mu tak otročí,nechává spát v takových podmínkách a v takové špině,připomíná to trochu opravenou kůlnu na dřevo.Vůbec nechápu,že to někdy prošlo kontrolou hygieny.Asi v tom pan majitel umí chodit.Zaměstnanci mlčí,protože je fakt pravda,práce je teď málo a lidé se o ni bojí.Pan majitel totiž vyhazuje podle jeho nálady,i lidi,kteří neudělali tu věc,za kterou je vyhodil,dělal ji někdo jiný,ale ten,kterého vyhodil,byl po ruce.Tam vůbec žádné zákony neplatí,nemáte nikam žádné dovolání.Prostě jenom dělat a strachovat se,jakou má pan majitel náladu a jestli zrovna vy,dneska nedostanete padáka.Pan majitel je chová jako nějaký mafián,zákony mu nic neříkají,nic nedodržuje a všechny ty hnusy mu prochází.

napsal: Anonym   odpovědět
pan Tyle(Tele) jako majitel najímá bílé koně  ( 7. 1. 2013, 03:22 )
pracovat na Špindlerovce je jen pro otrlé, neuznává zákoník práce, hraje si na velkého podnikatele, ale přitom má nasazeného bílého koně jako provozního, aby o hotel nepřišel, každý rok se mění s.r.o., zkrátka u nás jde vše. Hotel je vcelku pěkný, ale pouze tam kam mají přístup hosté, zázemí je katostrofa, všude špína, do kuchyně kdyby přišla hygiena tak to musí okamžitě zavřít, já sám jsem provozoval penzion, a za daleko menší prohřešky jsem byl sankciován. Nechci pomlouvat, ale je to holá skutečnost, zaměstnanci se bojí v dnešní době něco říct, aby nepřišli o otročinu, která je po nich vyžadována, mluví všude okolo, ale pravdu se bojí říci. Jsem rád, že jsem po měsíci šikany práci ukončil a dostal zaplaceno, sice almužnu, ale budiš, příplatky za práci ve svátek, sobotu a neděli a noční, o tom se Vám může jenom zdát, na to si pan majitel nehraje. Pokud tam budete chtít pracovat, požadujte pracovní smlouvu v den nástupu do zaměstnání, se všemi náležitostmi, jinak spláčete a budete pracovat 24 hodin deně za základ. A nyní něco pro návštěvníky, pokud bude chtít ušetřit nějaké peníze, je dobré si nenechat líbit zimu, nebo příliš teplo na pokojích, stravu, která není nijak kvalitní v poměru k ceně a vše ihned řešit, recepční Vám můžou vykompenzovat slevu nebo jiné služby, které by jste museli jinak hradit, byl jsem svědkem toho, že si zákazník stěžoval a dostal polopezi po délu pobytu zdarma, nebo masáže, popřípadě slevu na pobyt. Nebuďme berani a požadujme kvalitní služby za které jsme si zaplatili.

napsal: přítel( nepřítel pana TELE)   odpovědět
všechny názory k této firmě
dní
Zobrazení 3162 za měsíc  statistiky
5 náhodných firem - trvalé umístění
lze koupit za „pár“ stovek měsíčně
Pension KOBR
Cena 300 Kč
Nově otevřený pension v roce 2001 s vlastní půjčovnou a servisem lyží, snowboardů a kol.
Hotel MÁJ***
Cena 850 Kč
Hotel a restaurace v centru Pece pod Sněžkou, kapacita 54 lůžek
Penzion Miluška
Cena 400 Kč
Ubytování nabízí především hostům, kteří si neoblíbili větší hotelové kapacity a dávají předn...
Autodílna Pavel Paska a syn

Opravy silničních vozidel všech značek, prodej náhradních dílů na všechny typy vozidel
Gymnázium Vrchlabí

Státní všeobecné čtyřleté a osmileté gymnázium.
 
Zábava
Zahrajte si online hry
Kameny         Piškvorky
Hra Kameny Piškvorky

Názory - diskuse
7. 2. 2019, 19:58
Realitka funguje výborně. Majitelka teda nic moc. Naštěstí tam mají super makléře pana >>>
barabizny.cz - NETT REALIT
4. 2. 2019, 15:16
Pochvala
Super jak kvalita masa tak prodavaček
Řeznictví Novotný
Další názory...   Vložit názor
 
SV/MW (AM) 639 kHz / 75 kW CZ wiki
stream link AAC 32kbit (4KB) / s
> icecast1.play.cz/cro2-32aac
 
Dětské oblečení Artex
20/2 * 07:10   Neutrální
AUTOŠKOLA Martin Jindřišek
19/2 * 12:15   Neutrální
AUTOŠKOLA Martin Jindřišek
19/2 * 00:28   Super!
Chata 69
9/2 * 21:40   Super!
Česká pošta, s.p.
8/2 * 11:42   Hrůza, děs!
 
Regionální akce
Další akce...   Vložit akci zdarma
 
Inzerce
Další inzeráty...   Přidat inzerát

Tento projekt neždíme vaše peněženky prostřednictvím socialistické EU a je financován ze soukromých zdrojů. Peníze z EU prodělávají tuto cestu:
Vaše peněženka > daně > státní rozpočet ČR > úředník > rozpočet EU > úředník EU > úředník CZ << úplatek << > firma > předražený projekt !
Do EU teče zhruba stejně peněz z našich daní, jaké dostáváme zpět z EU. Žádné peníze z EU neexistují, jsou to NAŠE zaplacené DANĚ !


Proletáři všech zemí, polibte mi prdel!

kregion.cz - region Krkonoše (C) 1997 - 2019 Pavel Chalupa
e-mail správce serveru: pavel@kregion.cz
Formulář pro přidání firmy.