Názory > Penzion Mileta

Tip: Zrychlete si prohlížení webu na dvě kliknutí zdarma použitím doplňků
1. uBlock Origin - zablokuje 99% reklamy a můžete se věnovat obsahu
2. Ghostery - hodně navštěvovaný web komunikuje s až 50-ti různými servery po celé planetě a vy jen čekáte... tímhle se to zablokuje.
Doplňky fungují i v mobilním Firefoxu pro mobily s Androidem.
( 3. Buďte anonymní s doplňkem AnonymoX )    ( >> zálohovat na archive.org )
Než přispějete do diskuse, přečtěte si pravidla a právní následky.
Super dovolená  ( 28. 2. 2016, 11:16 )
V létě jsme byli týden na dovolené v penzionu Mileta. Jídla bylo dost, vstřícný a milý personál, čisto na pokoji a to jsme tam byli celá rodina. Máme krásné vzpomínky na tuto dovolenou. Je to úplně naopak, než píšete Vy. Vám bych akorát poradila, abyste si procvičila se synem Český jazyk, máte velké nedostatky!!

názor k firmě: Penzion Mileta    nový názor k této firmě
napsal: Michaela   odpovědět
  ( 24. 2. 2016, 07:22 )
Ted jsme strávili 3 dny v penzionu Mileta a musím říct ,že snad příště radši stan!!No hrozný.Už jen to ,že nástup je od 14 hodin a když jsme přišli ve 14,05 tak prej máme počkat půl hodiny,že ještě není povlečeno.Na budovu nebylo snad 100 let sáhnuto.V pokoji nic.Jedna skřín pro 4 lidi.Žádný věšák nebo tak .Kam si má asi pověsit bundy a lyžařské kalhoty celá rodina.Koberec příšerný .Lepší snad lino.V koupelně pavouci ,teda spíš tarantule.Pod postelema papírky ,jablka schnilí ,to je vidět ,jak se uklidilo po posledních hostech.I náš 10 letý syn pravil ,že je to pamatuje Žižku ,když měl ještě obě oči!Majitelé neochotní ,protivný.Jídlo děs.Porce jak pro roční dítě.Na snídani pro 4 lidi 6 rohlíků,rozkrojené ,aby to vypadalo ,že je plná ošatka.Při odjezdu jsme čekali venku hodinu ,než se pán uráčí a přijede se čtyřkolkou ,kam můžeme naložit věci.Nevyhrnutý sníh ,to napadlo přes noc pouhých 10 cm.Nechtěla bych to vidět jak to vypadá ,když napadne metr sněhu.To nejsem žádná fiflena ,ale že je neni hanba nabízet takový ubytování v dnešní době.Vždyt je to příšernost.Nikdy více .Prosím ,před odjezdem to zvažte ,Miletu fakt nevybírejte!!!!

názor k firmě: Penzion Mileta    nový názor k této firmě
napsal: Anonym   odpovědět
Mileta = slabota  ( 2. 9. 2015, 10:52 )
Nepatříme mezi ty, kteří fotí každý černý flíček v koupelně a hned to věší na internet, ale k tomuto penzionu pár řádek napsat musíme. Zdejší vybavení pokojů a služby personálu totiž rozhodně stojí za pozornost. Čert vem počet elektrických zásuvek na pokoji, ale to, že zde nenajdete jedinou žídli, stolek, skříň s poličkami, lampičku, a dokonce ani závěsy na oknech, je skutečně bída. Vrcholem pak může být zjištění, že koupelna s toaletou sousedního pokoje je odvětrávána do té vaší, kde větráček jaksi chybí. Máte tak perfektní přehled o tom, kdy se sousedé myjí a jak moc jim dává práce na záchodě zabrat. Správce penzionu jen krčí rameny, že se odvětrávání prostě takhle udělalo... Personál je pak kapitola sama o sobě. To, že na záchodě chyběl toaletní papír, se dá přejít, ale když o něj požádáte, a ztrápená obsluha nezvedne ani zadek a řekne, ať si ho za rohem vezmete, je skutečně vrchol. A to je jen jeden příklad z mnoha... Zkrátka Miletu nebrat!

názor k firmě: Penzion Mileta    nový názor k této firmě
napsal: Radim Stolina   odpovědět
  ( 4. 7. 2015, 15:21 )
Správně ! Za takových podmínek,bych tam taky nejel.

názor k firmě: Penzion Mileta    nový názor k této firmě
napsal: Anonym   odpovědět
Lyžování na Portáškách  ( 3. 3. 2015, 12:07 )
Skvěle jsme si letos na Portáškách zalyžovali. Penzion Mileta je správná chata pro lyžaře. Jídlo bylo dobré, ubytování v pohodě, přístup bezproblémový. Doporučujeme a děkujeme za personálu za péči.

názor k firmě: Penzion Mileta    nový názor k této firmě
napsal: Karel a Dita   odpovědět
Příjemná letní dovolená  ( 3. 9. 2014, 11:24 )
Na penzionu Mileta jsme strávili týden letní dovolené. Prostředí je jako na horách, typické chatové. Přístup personálu byl skvělý a polopenze výborná. Dobře se odtud vychází na tůry, takže Sněžka bez lanovky přímo z chaty byl nezapomenutelný zážitek. Kdo si chce užít hor, tak tomu penzion doporučujeme.

názor k firmě: Penzion Mileta    nový názor k této firmě
napsal: David   odpovědět
Víkend v penzionu Mileta  ( 18. 11. 2013, 09:38 )
chtěla bych poděkovat Vám, ale hlavně vašemu personálu za super víkend ve vašem penzionu. Moc se nám u Vás líbilo a nemůžeme vůbec nic vytknout. Slečna Nikola byla velmi milá a snažila se nám splnit každé přání a její kolega nám výborně vařil. Velice rádi se k Vám vrátíme a třeba i s přáteli. Děkujeme a přejeme hodně spokojených hostů.

názor k firmě: Penzion Mileta    nový názor k této firmě
napsal: Mia a David   odpovědět
Když Krkonoše, tak znovu Mileta  ( 30. 10. 2013, 21:42 )
Chtěl bych poděkovat personálu Penzionu Mileta za skvělý a pohodový pobyt. V době, kdy slušné chování a vstřícný přístup hledá člověk v ČR pod lupou, zažili jsme s manželkou na konci října skvělý 3-denní zážitek v penzionku, který si na nic nehraje a pokud není někdo slepý při prohlížení fotografií na ofic. stránkách penzionu, pak nečeká zázraky , ale dočká se čistoty, dostačujících služeb, skvělého jídla, ale hlavně vstřícného a všemu dostupného personálu. Kdo chce maximální relax, nechť jede do Milety. Já to učiním zcela jistě znovu.

názor k firmě: Penzion Mileta    nový názor k této firmě
napsal: Petr a Lenka   odpovědět
Re: Skvělý a milý personál  ( 22. 7. 2013, 16:42 )
Taktéž musíme velmi poděkovat za krásný komentář, velmi si toho ceníme a jsme rádi, že se Vám i Vaší celé rodině u nás líbilo. Určitě Vás všechny zase rádi uvidíme!! G+K

názor k firmě: Penzion Mileta    nový názor k této firmě
napsal: Gabriela Chudlíková-Penzion Mileta   odpovědět
Re: Hodnocení  ( 22. 7. 2013, 16:38 )
Děkujeme za kladné hodnocení a budeme se těšit na brzkou shledanou. Gabča s Kájou

názor k firmě: Penzion Mileta    nový názor k této firmě
napsal: Anonym   odpovědět
Skvělý a milý personál  ( 13. 7. 2013, 16:07 )
Místo je inzerováno jako vhodné pro školy v přírodě, takže neočekávejte nějaký špičkový hotel - ale odpovídá tomu velmi rozumná cena, takže je vše v pořádku.

Nicméně na zcela jinou úroveň podnik vynáší místní personál! Pan i paní Pleskotovi se o nás starali zcela znamenitě. jídla byla výborná, jednoduchá ale chutná, domácí a z kvalitních surovin, takže si na ní výborně pochutnal i můj jedenapůlletý syn (jako ostatně všechny ostatní rodiny s dětmi). Moje manželka je vegetariánka a pan Pleskot jí velmi ochotně vycházel vstříc, přestože to občas znamenalo třeba i uvařit extra jídlo pouze pro ni. A po večeři si ještě s místními dětmi zahrál fotbal či si přišel popovídat s místními babičkami - zkrátka svou osobní péčí a pozorností nás moc mile překvapil.

Hanlivé recenze níže nechápu, přijde mi to ze msty, možná někdo, komu ten osobní péče nesedla. Takto výborný přístup k hostům se v Čechách zatím často nevidí! Můžu rozhodně doporučit a rádi se vrátíme zase.

názor k firmě: Penzion Mileta    nový názor k této firmě
napsal: Jakub   odpovědět
Hodnocení  ( 8. 7. 2013, 22:14 )
Dobrý den, chtěla bych něco málo k pobytu. Penzion jsme navštívili 26.6.-28.6. Pokoj byl čistý, toaleta taky. Jídlo nám stačilo a bylo dobrý. Personál příjemný. Pokud nepotřebujete luxusní hotel pobyt v tomto penzionu doporučuji.

názor k firmě: Penzion Mileta    nový názor k této firmě
napsal: Andrea a Mirek   odpovědět
Re: Poděkování  ( 26. 6. 2013, 13:21 )
Velmi si toho vážíme a budeme se těšit snad na brzkou shledanou! Děkujeme

názor k firmě: Penzion Mileta    nový názor k této firmě
napsal: Gabriela Chudlíková   odpovědět
Poděkování  ( 25. 6. 2013, 20:02 )
Ve dnech 18.6.až 21.6.2013 jsem byl s manželkou ubytován v penzionu Mileta a chci touto cestou srdečně poděkovat personálu za péči, ochotu, milé jednání, vstřícnost a také za výborné stravování. Rádi se tam vrátíme a všem vřele doporučuji penzion Mileta navšívit. Zeman

názor k firmě: Penzion Mileta    nový názor k této firmě
napsal: rychlyvlak@seznam.cz   odpovědět
  ( 16. 6. 2013, 18:07 )
Vážený Anonyme, děkuji za Váš názor ač negativní. Nicméně si dovolím vysvětlit Váši reakci. Na každém pokoji a to podotýkám je kromě zásuvky v koupelně i další druhá zásuvka, krom toho po domě i společenských místností je zásuvek dostatek. Další bod je k ručníkům-ty jsou pokud nikdo nemá vlastní k dispozici připravené na recepci nebo přímo na pokojích. Ptám se každého hosta, budou-li ručníky požadovat. Dále ke snídaním: zelenina, sýr,máslo, tav. sýr, šunka nebo salám, vánočka, kafe, čaj, mléko, jogurt a lupínky +marmeláda a nugeta je málo? Co si pamatuji, tak v tento víkend jsme se hostů ptali, jestli bude někdo chtít snídat párky-či vajíčka. Tak kde je problém?? A dělat palačinky k snídani? Nezlobte se,ale opravdu nejsme hotel, nýbrž horský penzion-jinde dostanete opravdu jen 3 kolečka salámu, sýr a pečivo - v této ceně a tím to končí. Nehledě na to, že opravdu není problém si u nás cokoli přidat a to bez vyjímky. Opravdu se snažíme dělat to co nejlépe. Pokud se optám hosta, jestli mají všeho dosti a sdělí, že v pořádku tak opravdu nechápu tuto recenzi. A k té snaze nakonec: na uvítání drink? Milý anonyme, mám toho celkem dost procestováno a opravdu ani v nejlepších hotelích není bohužel nic zadarmo-v případě vyjímky nějaké akce. A pokud p. vedoucí musel odjet, asi měl k tomu důvod a ač nerad, opravdu občas nemůžeme stihnout všechny hosty při odjezdu. Prosím nejprve je potřeba si uvědomit, kolik platíme a na jak dlouho a kolik to vychází na osobu/den, proto naše služby jsou oproti jiným ubytovacím zařízením a polopenzí jsou SUPER!! Nehledě na to, že člověk, který si předem počítá útratu a nařkne mě, že jsem ho ošidila o 7,- a pak s omluvou odchází, by právě tyto věci měl mít dobře spočítané :) I tak si velmi vážím Vašeho názoru, jen škoda, že vždy se píší jen negace,ale pochvala se dnes "nahlas" říkají jen zřídka. Gabriela

názor k firmě: Penzion Mileta    nový názor k této firmě
napsal: penzion.mileta@seznam.cz   odpovědět
  ( 31. 5. 2013, 17:17 )
V penzionu jsme byli poprvé a bohužel i naposledy. Na pokoji 1 zásuvka, která byla v koupelně, chyběly ručníky.Snídaně formou "švédských stolů", osobně si myslím, že bylo málo jídla , paní průběžně ani nedoplňovala,museli jsme si říkat o misky, druhý den o příbor, dokonce i o pečivo.V ceně by mohl být aspoň nějaký nápoj k večeři. Paní si chtěla nalít kafe, to bohužel došlo a pan provozní udělal novou pouze pro ni, takže kdo si chtěl přidat měl smůlu. Myslím si, že snídaně měla být pestřejší ( můj názor: např. jeden den smažená vejce, med, párky, palačinky..) Když jsme odjížděli, pan vedoucí odjel, aniž by se rozloučil. Jesliže chci,aby se návštěvníci vraceli - chtělo by to opravdu lepší snahu. Např. i na uvítání uvařit kafe, čaj( není to nic nákladného) Do Milety bohužel už ne

názor k firmě: Penzion Mileta    nový názor k této firmě
napsal: Anonym   odpovědět
Re: Re: Dodatek  ( 14. 4. 2013, 23:15 )
Jestliže je realita jiná o 360 °, pak je úplně stejná, vy geometrický mysliteli!

názor k firmě: Penzion Mileta    nový názor k této firmě
napsal: Jiřik   odpovědět
Re: Koupelny v penzionu  ( 26. 3. 2013, 14:55 )
tak to je více než jisté :)

názor k firmě: Penzion Mileta    nový názor k této firmě
napsal: Anonym   odpovědět
Koupelny v penzionu  ( 23. 3. 2013, 08:30 )
Zajimalo by mne, kde se v tom penzionu nachazi ta koupelna na propagační fotografii, takovou jsem tam opravdu nevidel, realita je uplne jinde. nejspis bude v bytě majitele penzionu :)

názor k firmě: Penzion Mileta    nový názor k této firmě
napsal: Anonym   odpovědět
Sněžná Sova  ( 17. 2. 2013, 14:04 )
Pan PLeskot údajně vlastní penziony Mlleta a Sněžná Sova, ale Sněžnou Sovu pronajímá jakémusi panu Řeháčkovi, který nesplňuje podmínky, které uvádí na serveru.Přijeli jsme tam, nikdo nás nečekal.Po té nám nikdo neodvezl zavazadla a ještě tam nefunguje údajný skybus na zavolání.Více už jsme nezjistili, neboď jsme odstoupili od smlouvy a doposud nám pan Řeháček nevrátil ani korunu.A mimochodem, minulý rok měl pan Řeháček pronajmutý penzion pro změnu zase v Černym Dole

názor k firmě: Penzion Mileta    nový názor k této firmě
napsal: radka.kadernice@seznam.cz   odpovědět
dalších 20 názorů  
dní
Zobrazení 2498 za měsíc  statistiky
5 náhodných firem - trvalé umístění
lze koupit za „pár“ stovek měsíčně
Ubytování č.p. 330
Cena 130 Kč
Ubytování v soukromí ve dvou třílůžkových a jednom pětilůžkovém pokoji, každý pokoj má samost...
Hotel Vyhlídka
Cena 250 Kč
Hotel a restaurace Vyhlídka. Kapacita 45 lůžek.
Cyklo-Ski, Ubytování, Špicar
Cena 250 Kč
Prodej a servis jízdních kol a lyží, prodej doplňků. Ubytování 8 lůžek.
Pila Novotný

Zpracování dřeva, zakázková výroba, rodinná firma s tradicí od roku 1923
ELLA ART DECO

Kompletní bytové zařízení, užitkové, dekorační a umělecké dárkové předměty širokého sortiment...
 
Zábava
Zahrajte si online hry
Kameny         Piškvorky
Hra Kameny Piškvorky

Názory - diskuse
13. 6. 2019, 13:41
Zkušenost
Také souhlasím, že pan Pospíšil je profesionál. Kupovali jsme přes něho před pár lety >>>
barabizny.cz - NETT REALIT
2. 5. 2019, 09:38
nhejsou
PC servis - Jakub Omrt
Další názory...   Vložit názor
 
SV/MW (AM) 639 kHz / 75 kW CZ wiki
stream link AAC 32kbit (4KB) / s
> icecast1.play.cz/cro2-32aac
 
Dětská ozdravovna Svatý Petr
18/7 * 07:05   Hrůza, děs!
Jiří Kocourek - prodej tech. a top. plynů
12/7 * 12:28   Pozitivní
Vypan - Petr Valášek
9/7 * 17:56   Super!
PROMA ateliér - Ing. Jaroslav Máslo
28/6 * 13:57   Hrůza, děs!
HC Vrchlabí
19/6 * 08:54   Neutrální
 
Regionální akce
Další akce...   Vložit akci zdarma
 
Inzerce
Další inzeráty...   Přidat inzerát

Tento projekt neždíme vaše peněženky prostřednictvím socialistické EU a je financován ze soukromých zdrojů. Peníze z EU prodělávají tuto cestu:
Vaše peněženka > daně > státní rozpočet ČR > úředník > rozpočet EU > úředník EU > úředník CZ << úplatek << > firma > předražený projekt !
Do EU teče zhruba stejně peněz z našich daní, jaké dostáváme zpět z EU. Žádné peníze z EU neexistují, jsou to NAŠE zaplacené DANĚ !


Proletáři všech zemí, polibte mi prdel!

kregion.cz - region Krkonoše (C) 1997 - 2019 Pavel Chalupa
e-mail správce serveru: pavel@kregion.cz
Formulář pro přidání firmy.